Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

DLA BLOGERÓW

Jak wygląda prezentowanie blogów na stronie naszego dziennika?

Dla każdego blogu posiadamy odpowiedni wpis na stronie serwisu Japonia-Online. Listę wszystkich blogów można znaleźć tutaj. Blogi są sortowane w porządku leksykograficznym zgodnie z porządkiem leksykograficznym zaimplementowanym z języku PHP (przepraszam za szczegóły, chcę jedynie maksymalnie precyzyjnie określić te szczegóły).

 

Każdy wpis informacji o blogu zawiera:

  • Tytuł
  • Autora (imię, nazwisko, nick... w zależności od tego, jaka informacja jest dostępna)
  • Krótki opis (zachęcamy Autorów do przesłania nam swojego autorskiego opisu do blogu)
  • Tagi tematyczne
  • Obrazek z bloga (fragment szaty graficznej)
  • Flaga „polecany” nadawana uznaniowo przez redaktora sekcji blogów

 

Każdy wpis blogu prezentowany jest przez nas jako:

  • tytuł wpisu
  • abstrakt (pierwsze 150 znaków z treści blogu – niekoniecznie z jego początku)
  • datę umieszczenia na stronie blogu

Zarówno strona blogu i jak i poszczególne wpisy odsyłają do właściwej strony autorskiej.

 

Informacje o blogach prezentowane są na stronach Japonii-Online w następujących miejscach:

1. Na stronie danego blogu:

2. Podstrona działu Blogi - tu prezentowany jest jeden z polecanych blogów (wybierany losowo) oraz lista najpopularniejszych blogów

3. Lista wszystkich blogów w zasobach Japonii-Online uporządkowane leksykograficznie oraz lista najpopularniejszych blogów

Z kolei wpisy z blogów znajdują się:

1. Na stronie danego blogu (*)

2. Podstrona działu blogi – prezentowane w 3 kategoriach:

     a) Najnowsze – wybrane najnowsze wpisy spośród wszystkich wpisów wprowadzonych przez nas do bazy

     b) Polecane wpisy – lista wpisów polecanych przez naszego redaktora blogów jako szczególnie godne polecenia

     c) Wpisy najpopularniejsze – obecnie liczone według liczby „kliknięć” na dany wpis od początku istnienia portalu, jednak ten algorytm może ulec zmianie, w szczególności zakres dat branych pod uwagę

3. Na stronie głównej serwisu Japonia-Online – wybrane przez naszego redaktora blogów wpisy przeznaczone do prezentacji na stronie głównej portalu

(*) Przy wyborze wpisów, które wprowadzamy do naszej bazy kierujemy się głównie tym, by wpis traktował o Japonii oraz był interesujący dla naszych czytelników. Zastrzegamy jednak, że wpisy wulgarne, obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego mogą zostać przez nas pominięte.

Na stronie głównej, ze względu na fakt, że jest to najbardziej reprezentacyjna część portalu, umieszczane są wpisy, które uznamy za ważne lub ciekawe dla naszych Czytelników.

 

Gdyby Autor blogu z jakiegoś powodu chciał aby wpis pominięty przez nas znalazł się na stronach Japonii-Online (czy to na liście wpisów danego blogu czy na stronie głównej) prosimy o kontakt na podany niżej adres e-mail.

Chętnie promujemy na naszej stronie wszystkie polskojęzyczne blogi związane z Japonią, zapraszamy więc do zgłaszania nowych blogów! Wszystkich Autorów blogów chcielibyśmy traktować jako naszych Partnerów i prosimy o odwzajemnienie tego stanowiska. W przypadku jakichkolwiek uwag lub wątpliwości zapraszamy więc do kontaktu mailowego. Chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień, pomożemy w kwestiach technicznych i spróbujemy znaleźć rozwiązanie problemu.

Będzie nam również bardzo miło, jeśli Autor na swoim blogu zamieści link to strony dziennika Japonia-Online lub po prostu do naszej podstrony poświęconej danemu blogowi. Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że nie jest to warunkiem nawiązania współpracy i dopisania blogu do naszej listy polskich blogów o Japonii a jedynie gest dobrej woli. Każdy nowy blog nas bardzo cieszy. Z przyjemnością obserwujemy twórczość zarówno doświadczonych blogerów, jak i tych, którzy z nami stawiają swoje pierwsze kroki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście!

Jeśli Autor blogu z jakiegokolwiek powodu nie życzy sobie, aby jego wpisy były prezentowane na naszej stronie w proponowanej przez nas formie prosimy o informację o chęci usunięcia blogu z naszej bazy przesłaną na podany niżej adres kontaktowy.

Jednocześnie mając na względzie dobro naszego serwisu zaznaczamy, że sytuację, w której bez próby nawiązania kontaktu z nami i partnerskiego rozwiązania problemu, Autor będzie działał na szkodę "Japonii-Online", będziemy traktowali te działania jako nieakceptowanie naszej polityki promocji blogów, co może skutkować usunięciem blogu z naszej bazy.

Nasz adres do blogowego działu to blogi@japonia-online.pl - prosimy kierować na niego wszystkie pytania i reklamacje. Może macie pomysły, jak udoskonalić bazę polskich blogów o Japonii. Wasze uwagi będą dla nas bardzo cenne i będziemy za nie wdzięczni!

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Serce Kiusiu – Fukuoka

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy